niedziela, 1 września 2013

Portal turystyczny AktywneBory.plTrochę czasu nam to zajęło, ale już jest. Turystyczny portal aktywnebory.pl już działa.
Będzie on swoistym kompendium wiedzy o Borach Tucholskich. Potrwa to jeszcze trochę zanim tak się stanie, ale to tylko kwestia czasu.

Portal będzie promował Bory na różne sposoby. Obecność na targach turystycznych, patronaty medialne nad różnymi imprezami i wydarzeniami. Obecność na portalach społecznościowych. To tylko część z tych działań, które podejmiemy.

W tej chwili sukces promocji Borów Tucholskich zależy już tylko od ludzi, którym na niej powinno zależeć najbardziej, a więc od turystycznych przedsiębiorców działających w Borach. toteż zapraszamy ich do udziału w tym projekcie. Dodawajcie swoje firmy i ich oferty do bazy Aktywnych Borów, a my zrobimy wszystko, aby te informacje trafiły do Polaków i mieli oni możliwość do korzystania z tych propozycji.

Ale to nie wszystko.
Zapraszamy także do współpracy wszystkich, którzy mają coś do powiedzenia o Borach Tucholskich. Wszystkich, którzy piszą o nich teksty, relacje z własnych wypadów, robią w nich zdjęcia, filmy, czy opisują szlaki i ciekawe miejsca.
Na portalu aktywnebory.pl będziecie mogli je publikować. Nie możemy za te materiały płacić, ale dokładnie opiszemy ich autorów, podamy adresy ich stron internetowych, czy blogów. No i będziecie mogli ze swoimi pracami dotrzeć do szerokiego grona czytelników.

Zależy nam, aby aktywnebory.pl stały się szeroko dostepnym portalem dla turystów, portalem wypełnianym treściami przez jak największą liczbę ludzi, tak by znalazły się na nim wszystkie informacje potrzebne turystom.
Pomożecie?!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz