sobota, 15 czerwca 2013

Aktywne Bory przyszły na świat

W czwartek 13-tego z drukarni wyszedł na świat pierwszy numer Aktywnych Borów. Chciałoby się powiedzieć - nareszcie, bo przygotowania trwały sporo czasu. Warto jednak było wykazać się cierpliwością, bo efekt jest bardzo zadowalający.
Zdjęcia, o które baliśmy się najbardziej przy gazetowym papierze, wyszły w druku doskonale. Są wyraźne, nasycone kolorami. I o to chodziło.
Przez ostatnie dwa dni mogliśmy już przekazać pismo czytelnikom. Mieliśmy i mamy w związku z tym całą masę ciekawych spotkań. Dzisiaj dalsza ich część. Okazało się, że ludzie czekali na coś takiego, że takie pismo było potrzebne. Krótko mówiąc pismo zostało przyjęte entuzjastycznie :)


Dawno już nie mieliśmy tyle satysfakcji z dobrze wykonanej pracy co w tym przypadku. Oby tak dalej.
Gazeta jest, choć już teraz raczej była, dostępna w dużych centrach handlowych w Bydgoszczy, w bydgoskich hotelach Słoneczny Młyn i Pod Orłem. Dzisiaj paczki z gazetami wyjeżdżają do Trójmiasta, Poznania i Warszawy. Konsekwentnie tym samym realizujemy nasz plan. Będziemy w dużych miastach tam, gdzie najwięcej jest ludzi. Tam gdzie znajduje się najwięcej potencjalnych turystów, którym powiemy, że w Bory Tucholskie warto przyjechać, a tym którzy już kiedyś tu byli, o Borach przypomnimy.

Często słyszeliśmy w czwartek i piątek słowa - Bory? Jak byłam dzieckiem, to jeździłam tam z tatą! Muszę się znowu wybrać. - Otóż to, jeździmy po świecie, odwiedzamy dalekie kraje, a zapominamy o tym co mamy pod ręką. Będziemy wszystkim o tym przypominać.

Magazyn, wszędzie tam, gdzie się z nim pojawiliśmy, znikał w ekspresowym tempie. Dlatego też zapraszamy do "prenumeraty". Gazeta jest bezpłatna, więc jeśli pokryjecie koszty wysyłki pocztowej, to będziemy Wam ją wysyłać do domu. Zachęcamy do takiej formy czytelnictwa. Możemy, oczywiście, wysyłać jednorazowo wiele gazet, więc możecie nią obdarzyć przy okazji swoich znajomych. 
Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Pierwszy numer trafia właśnie do czytelników. Drugi kończymy przygotowywać. Pojawi się w nim tekst o naszym parku narodowym, będzie też o spływach kajakowych, ale tym razem już z wody, z kajaka. Popłyniemy najciekawszym odcinkiem Wdy i Wam o tym opowiemy.
Napiszemy także o dogtrekkingu. Ciekawej i coraz bardziej popularnej formie rekreacji i sportu z psem.
Będzie ciekawie, optymistycznie i kolorowo. I oby jak najdłużej.
Pozdrawiamy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz